EXPERTİKA A.Ş.


Expertika A.Ş.
Expertika Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri

Expertika Türkiye’de araç ekspertiz sektöründe daima en iyi olmayı hedefleyen 2. el araç pazarında ve araç satıș ișlemlerinde yașanabilecek riskleri minimuma indirmek üzere tüm marka ve model araçların alım satım öncesi ekspertiz hizmetini tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesi ile uzman kadrosu, son teknoloji cihazları ve ekipmanlarıyla kusursuz hizmeti sunmayı şirket ilkesi edinmiș şeffaf, güvenilir ve kaliteli araç ekspertiz markasıdır.

“Sürdürülebilir değer yaratmak” Expertika’da çalışan bizleri bir araya getiren, kendimizi adadığımız amacımızdır. Müşterilerimiz, tüketicilerimiz, takımlarımız, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve aynı zamanda bünyesinde iş yaptığımız toplum ve topluluklar için değer yaratmak istiyoruz. Expertika’nın çalışanları tutkulu, gururlu ve hevesli çalışmalarıyla bunu gerçekleştirecektir.

Kurumsal kültürümüz, değerlerimiz, hedeflerimiz, amacımız, vizyonumuz ve misyonumuz, sağlam başarılı iş gücümüzü birleştirip bir kültürel çerçeve oluşturup, yol göstermektedir. Global olarak bağlayıcılığı ile davranış kuralları bir dizi tüzük ile belirtilmiştir. Bunlar bünyesinde iş yaptığımız tüm paydaşlarımızı ve çalışanlarımızı davranış ve eylemlerinde yönlendirir… Müşterilerimizi yaptığımız her işin odak noktasına koyarız. Müşterilerimizi ve tüketicilerimizi her şeyin üstünde tutarız ve yaptığımız her işin merkezine koyarız. Bu yaklaşım, şirketimizin uzun vadeli başarısı için büyük önem taşır. En iyi hizmetin ve rakipsiz yeniliklerin yanı sıra en yüksek kalite ve üstün hizmeti sunmak için müşterilerimizi ve tüketicilerimizi rakiplerimizden daha iyi anlamamız gerekir. En iyi değer ve en yüksek kalitenin yanı sıra sürdürülebilir değer yaratan rakipsiz yenilikler ile kaliteli hizmeti sunarak müşteri ve tüketicilerimizin beklentilerini öngörür, karşılar ve uygularız.


Kurumsal Kimlik Kitapçığını görüntülemek için tıklayınız.

Top