BAYİ BİLGİLENDİRME


EXPERTİKA Türkiye’de araç ekspertiz sektöründe daima en iyi olmak 2. el araç pazarında ve araç satıș ișlemlerinde yașanabilecek riskleri minimuma indirmek üzere tüm marka ve model araçların alım satım öncesi ekspertiz hizmetini tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesi ile uzman kadrosu, son teknoloji cihazları ve ekipmanlarıyla kusursuz hizmeti sunmayı șirket ilkesi edinmiș șeffaf, güvenilir ve kaliteli araç ekspertiz markasıdır.

Expertika; Kurumsal yapısı, ilkeleri ve misyonu gereği her zaman mükemmeliyetçi olmuş 2. el araç alım satımlarında yaşanan ve yaşanabilecek bütün problemleri şeffaf ve tarafsız olarak çözmek ve insanlara almış veya alacak oldukları aracı bilerek almasını ve bilerek satmasını sağlamaktadır.

Expertika yurt içi ve yurtdışında bayilik şartlarını şeffaf ve kolaylaştıran tek markadır.

Expertika ailesine katılmak ve Expertika bayisi olmak ayrıcalık, öncülük ve başarıya açılan yolda hep birlikte yürümektir.

Expertika bayilerine kazan kazandır projesi ile ayrıcalıklar sunan Türkiye’de sektöründe öncü, kurumsal, güvenilir ve başarıyı hedefleyen bir markadır.

Expertika'da Genel Merkez'in belirlediği IT şirketi ile birlikte çalışılır. Yapılan masraflar (yazılım geliştirmesi, network ve seo hizmetleri, sosyal medya, reklam) tespit edilip şubelere eşit olarak pay edilir.

Bayi faaliyetlerinin takibi denetlenmesi iș potansiyelinizin artırılması için gerekli olan çalıșmalar EXPERTİKA tarafından yapılacak. Bayinin bulunduğu bölgede lokasyon koruma sistemi sağlanacak.


Expertika Araç Ekspertiz Merkezi, en az 100 m² alan ve en az 4 metre tavan yüksekliğine sahip olmalıdır. Asma tavan olan iş yerleri de uygun görülür.

Expertika Araç Ekspertiz Merkezi, Araç girişi ve çıkışına uygun, kolay ulaşılabilir lokasyonda otopark sorunu olmayan en az bir aracın giriş çıkış yapabileceği genişliğe sahip olması tercih edilir.

Expertika Araç Ekspertiz Merkezi, sanayi, oto galeriler sitesi veya bölgesi olmasından ziyade bulunduğu lokasyondaki belediyeden ruhsat problemi olmayan iş yerleri tercih edilmeli seçilecek dükkanların uzmanları tarafından onay EXPERTİKA verilecektir.

Expertika Araç Ekspertiz Merkezi, şube açılış döneminde bölgenin potansiyeli ve dükkanın çalışma alanına göre 3(üç) personel ile çalışmaya başlamanız gerekir.


Her gün müșteri portföyü artan, araç ekspertiz sektöründe öncü olan kurumumuzda sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.

Sektöründe rakipsiz hizmet sunan Expertika'nın; kurumunuza sunacağı bayilik fırsatlarını daha detaylı anlatmak için merkez șubemizde sizleri ağırlamak üzere tesisimize davetlisiniz.

Birlikte çalıșabilmek dileklerimizle.
Expertika Bayilik ve Pazarlama Müdürlüğü

Bayimiz olmak için yapmanız gereken tek şey formu dolurmak!

  1. Bayilik Başvuru Formu
  2. Bayi Bilgilendirme
  3. Bayi Kurulum Hakkında
Top